HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Madeş, 1972 yılından beri ofis mobilyaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Yenilikçi yapısı, kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren Madeş, modern ofislerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış ürünler sunmaktadır. .

Ürünlerimiz, yenilikçi, işlevsel ve dekoratif özellikleriyle fark yaratırken aynı zamanda her türlü kurumsal kimliğe uygun çalışma alanları oluşturmaktadır. Ahşap ve metalin ustalıkla işlenmesi, detay çözümleri ve farklı malzeme ve renklerin kullanımı, tasarımlarımızın özgün olmasını sağlamaktadır. .

Sektörel bilgi birikimimiz ve uzun yıllar boyunca elde edilen deneyimimizle, hammaddelerimizi titizlikle işleyerek detayların bir bütün oluşturduğu tasarım anlayışı yaratmaktayız. Sahip olduğumuz birikim ve tecrübelerimizle, birçok kurum ve kuruluş için memnuniyet esaslı esnek çözümler sunarak projeli dekorasyon uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Madeş, işlenen kaliteli hammaddelerin yarattığı yüksek standartı sadece Türkiye ile sınırlı tutmamakta ve Avrupa Birliği Ülkeleri başta olmak üzere Orta Doğu ve Afrika'daki birçok noktaya ihracat gerçekleştirmektedir. Sektördeki uzmanlığı ve kalitesiyle ülke ve dünya pazarında isminden sıkça söz ettiren Madeş, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Üretim

Madeş, 1972 yılından günümüze ofis mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Yenilikçi yapısı, kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektörde fark yaratmaktadır.

Kaliteli ürünler sunarak müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedefleyen Madeş, Bartın Organize Sanayi Bölgesi’nde CNC kontrollü makineleri ve uzman teknik kadrosu ile üretim yapmaktadır. 17.000 m2 alanda faaliyet gösteren fabrikamızda, en kaliteli malzemeler teknolojinin ustalıkla birleşmesiyle mobilyalara dönüşmektedir. Yenilikçi tasarım ve AR-GE faaliyetlerimiz, sürekli eğitimli çalışanlarımız sayesinde sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ilerlememizi sağlamaktadır.

Kalite ve Sertifikalar

Çalışma prensibimiz tasarımdan sevkiyata kadar üretimin tüm aşamalarında kaliteyi ön planda tutmak ve çevreye saygı göstermektir.

ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001-2004 Çevre Yönetim Sistemi standartlarına uygun olarak çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

  • ISO 9001:2008
  • GS Quality Certificate
  • GS Quality Certificate-1
  • ISO 14001-2004 Environmental Certificate
  • OHSAS18001-2007